Vánoční koncert 2018

18. 12. 2018

vanocni-koncert-2018.jpg

V á n o č n í   k o n c e r t    16.12.2018

Na sváteční odpoledne 3. adventní neděle se uskutečnil už po dvanácté vánoční koncert. Ten letošní byl trochu jiný. A v čem? Sbor nám zazpíval krásné, pro nás málo známé, vánoční písně. Navodily příjemnou, poklidnou atmosféru v sále tak, jak to má v předvánočním, někdy hektickém, období být. Řadě posluchačů se při zpěvu orosily oči, neboť prožitek byl velmi emotivní. Na vánoční koncert v obci jsme si už zvykli, je to pro nás tradice, moc by nám chyběl. Návštěvníků tentokrát bylo o třetinu méně než v loňském roce, ale kdo chtěl, ten přišel a jistě nelitoval. Vánoční koncert Sboru studentů a studentek SZŠ Havlíčkův Brod umí pohladit po duši. Na závěr dostala paní sbormistryně jako poděkování květiny. Všem jsme jim popřáli šťastný návrat domů, příjemné vánoční svátky a pevné zdraví v dalším roce. Budeme se těšit zase za rok!

Fototografie z koncertu si můžete prohlédnou na tomto odkaze:

obecrusinov.rajce.idnes.cz/Vanocni_koncert_12_2018/