Obsah stránky

Dětský den a kácení máje 2023

Zveřejněno: pondělí, 12. červen 2023 | Dění v obci
V sobotu 10.6.2023 proběhl v naší obci dětský den a kácení máje.

V sobotu 10.6.2023 proběhl v naší obci dětský den a kácení máje. Sice nás během dne malinko pozlobily poměrně silné dešťové přeháňky, ale nakonec se počasí umoudřilo a vše dopadlo dobře. Děti si užily odpoledne a dospělí si zaskotačili večer při skvělém hudebním výkonu skupiny Arkáda. Ještě jednou velké poděkování realizačnímu týmu a samozřejmě Vám všem, kteří jste nezůstali sedět doma a přišli se pobavit.

Fotografie z akce si můžete prohlédnout na tomto odkaze:

https://obecrusinov.rajce.idnes.cz/Detsky_den_a_kaceni_maje_Rusinov_6_2023/

Obce na webu s.r.o.

Webové stránky pro obce a občany provozuje Obce na webu s.r.o.

Používáme soubory cookies. Svůj souhlas můžete změnit v nastavení souhlasu s využitím cookies.